محل تبلیغات شما

فساد هیئت حاکمه

تاریخ: 26/11/1347:وای که طبقه حاکمه چقدر فاسد و پلید است و چگونه انسان را تحمیق می‌کند، و وقتانسان بی‌نتیجه به این شیطنت‌ها و پدرسوختگی‌ها صرف می‌شود.»،

19/9/1353: هیئتحاکمه که خودم هم باشم، واقعاً گُه است»،

12/10/1353: طبقه بهاصطلاح ممتازه یا به قول من فاسده، که خودم هم جزء آنها هستم، از روی طمع‌ورزیتقاضا دارند ، بی‌حد و حصر!»،

1/11/1353: واقعاًتمام کارها مسخره اندر مسخره اندر مسخره است! به قدری افراد کوچک فکر می‌کنند و بهقدری در همه کارها قصد ریا و تظاهر در بین است که تمام محور چرخ کارهای کشور ایناست خودم هم مسخره هستم.»،

1/12/1353: صبحملاقات‌های منزل جانکاه بود، چون همه از طبقه لاشخور حاکمه (طبقه خودم) بودند وهرکس به منظور جلب منفعتی آمده بود، واقعاً کسل شدم»،

15/12/1353: صبحباز لاشخورها به سراغ من آمده بودند که از سفره گسترده تازه متمتع باشند. واقعاًجانکاه است. این مردم چقدر رنگ عوض می‌کنند و به این مقام‌ها چسبیده‌اند!»،

20/12/1353: مطابقمعمول، منزل من پر از ارباب رجوع و به خصوص طبقه خودم یعنی لاشخورها بود.»،

31/4/1354: لاشخورهاکه در اطراف ما هستند، برای بلعیدن این کار بزرگ دهن باز کرده‌اند و از طرق مختلفحمله می‌آورند

علم که ازجمله آگاه‌ترینافراد به مسائل کشور بود، نه تنها به تعریف و تمجید از بلندپایگان ی و مدیرانارشد اقتصادی که طبعاً آنهمه پیشرفت و ترقی(!) محصول و مرهون تدابیر و تلاش‌هایآنها بود نمی‌پردازد بلکه تا آنجا که واژه‌ها اجازه می‌دهند، به بدگویی از این قشرمی‌پردازد. حدس بزنید درون هیئت حاکمه شاهنشاهی را !!

425-فقط یک روز در پناه مشرک

424-کربلا هنگامه تغییر یک امت

423-ریشخند خورشید قسمت دوم

طبقه ,»، ,حاکمه ,واقعاً ,مسخره ,بود، ,12 1353 ,و به ,خودم هم ,هیئت حاکمه ,می‌کنند و

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

یکی یدونه خلیج همیشگی فارس ساخت قالب سبد میوه مهندس علیزاده پریشون کتابخانه شهدای شهباز چت روم گپ تو گپ chardarxtherme آموزش و آنالیز در نرم افزار ماکسول (بر پایه المان محدود) تولید محتوا دانلود مقالات,جزوه,نمونه سوالات,گزارش کار,پاورپوینت روز