محل تبلیغات شما

فساد هیئت حاکمه

تاریخ: 26/11/1347:وای که طبقه حاکمه چقدر فاسد و پلید است و چگونه انسان را تحمیق می‌کند، و وقتانسان بی‌نتیجه به این شیطنت‌ها و پدرسوختگی‌ها صرف می‌شود.»،

19/9/1353: هیئتحاکمه که خودم هم باشم، واقعاً گُه است»،

12/10/1353: طبقه بهاصطلاح ممتازه یا به قول من فاسده، که خودم هم جزء آنها هستم، از روی طمع‌ورزیتقاضا دارند ، بی‌حد و حصر!»،

1/11/1353: واقعاًتمام کارها مسخره اندر مسخره اندر مسخره است! به قدری افراد کوچک فکر می‌کنند و بهقدری در همه کارها قصد ریا و تظاهر در بین است که تمام محور چرخ کارهای کشور ایناست خودم هم مسخره هستم.»،

1/12/1353: صبحملاقات‌های منزل جانکاه بود، چون همه از طبقه لاشخور حاکمه (طبقه خودم) بودند وهرکس به منظور جلب منفعتی آمده بود، واقعاً کسل شدم»،

15/12/1353: صبحباز لاشخورها به سراغ من آمده بودند که از سفره گسترده تازه متمتع باشند. واقعاًجانکاه است. این مردم چقدر رنگ عوض می‌کنند و به این مقام‌ها چسبیده‌اند!»،

20/12/1353: مطابقمعمول، منزل من پر از ارباب رجوع و به خصوص طبقه خودم یعنی لاشخورها بود.»،

31/4/1354: لاشخورهاکه در اطراف ما هستند، برای بلعیدن این کار بزرگ دهن باز کرده‌اند و از طرق مختلفحمله می‌آورند

علم که ازجمله آگاه‌ترینافراد به مسائل کشور بود، نه تنها به تعریف و تمجید از بلندپایگان ی و مدیرانارشد اقتصادی که طبعاً آنهمه پیشرفت و ترقی(!) محصول و مرهون تدابیر و تلاش‌هایآنها بود نمی‌پردازد بلکه تا آنجا که واژه‌ها اجازه می‌دهند، به بدگویی از این قشرمی‌پردازد. حدس بزنید درون هیئت حاکمه شاهنشاهی را !!

425-فقط یک روز در پناه مشرک

424-کربلا هنگامه تغییر یک امت

423-ریشخند خورشید قسمت دوم

طبقه ,»، ,حاکمه ,واقعاً ,مسخره ,بود، ,12 1353 ,و به ,خودم هم ,هیئت حاکمه ,می‌کنند و

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

rasa._.beauty . valsubcgesgie tosobesa انجمن صنفی کارکنان شرکت بیمه آسیا حجت فاتح زودنویس چکــاوک spirimmona اشعار و دلنوشته های نیما اسدی