محل تبلیغات شما

رهبران ما بالاتراز حقوق بشر ، عمل می کردند، دنیای متمدن از ما خیلی عقب است، دلیل بر این ادعا رادر قطعه های تاریخی ذیل ملاحظه فرمائید:

1 - در تاریخ آمده پیامبر اسلام (ص) در خانه خود بر حصیریمی نشسته اند و از تخت و تاج و خادمان و سرایداران در خانه کوچک ایشان خبری نبود،و بابت این موارد هزینه ای بر مردم و بیت المال تحمیل نکرده بودند، در حالی کهامروز حقوق بشر، این موارد را برای یک حاکم مجاز می داند .

2 - شهرت پیامبراسلام(ص) در همه جا پیچیده است، یك عرب بیابانى مى ‏آید خدمت پیامبر. وقتى كه مى‏خواهد حرف بزند، ترس از پیغمبر، او را مى‏ گیرد، زبانش به لكنت مى ‏افتد.

پیامبر با خودمی اندیشد، از دیدن من زبانش به لكنت افتاد؟! ناراحت مى‏ شود، فورا او را در بغلمى‏ گیرد و مى‏ فشارد تا بدنش بدن او را لمس كند.

می گوید:برادر!   آسان بگو، از چه مى ‏ترسى؟ من از آن جبارها نیستم،من شاه نیستم، من پسر آن زنى هستم كه با دست‏ خودش از بز شیر مى ‏دوشید. من مثل برادرتو هستم، هر چه دلت مى‏ خواهد ‏بگو.

425-فقط یک روز در پناه مشرک

424-کربلا هنگامه تغییر یک امت

423-ریشخند خورشید قسمت دوم

مى‏ ,مى ,پیامبر ,حقوق ,زبانش ,اسلام ,او را ,این موارد ,را در ,نیستم، من ,به لكنت

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم مدادومدار فاز سنگین همه ی هستی ام tragrespurpgu furcuaconfe نام این لحظه dadiwhendie نمایندگی